O nas!

#KultKato jest projektem społecznym, realizowanym przez sześć studentek Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Naszym celem jest pokazanie młodym mieszkańcom Katowic i okolic jak wiele różnorakich możliwości obcowania z kulturą daje nasze miasto!

karolina

Karolina – perfekcjonistka z głową pełną pomysłów. Chętnie podejmuje nowe wyzwania, nie cierpi nudy. Wspiera realizację projektów PR-owych, aktywnie działa w Kole Naukowym.  Uwielbia czytać książki i odkrywać nowe smaki.


olaOla – marzycielka z głową w chmurach, nieśmiała, a jednocześnie uwielbiająca kontakt z ludźmi. Swoją przyszłość wiąże z pracą w branży Public Relations. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, seriali oraz rodziny, bo to ona jest dla niej najważniejsza. Przyjechała do Katowic na studia i od razu się w nich zakochała.


karolina pKarolina  – serdeczna i sumienna, chętnie współpracuje z innymi. Kocha podróże – odkrywanie nowych miejsc daje jej dużo energii. Uwielbia ludzi – gadulstwo to jej drugie oblicze. Pragnie harmonii w otaczającym świecie i z determinacją do tego dąży. Uważa, że poznanie siebie nie jest po to, aby się zaszufladkować, ale aby rozwijać swoje mocne strony i kontrolować słabości, dlatego też dba o to każdego dnia.


dominika

Dominika – blogerka, recenzentka, fanka książek i dobrego kina. W przyszłości chciałaby łączyć miłość do książek z pracą, najlepiej w dziale promocji dużego wydawnictwa. Gaduła, kobieta wielozadaniowa, dusza towarzystwa. Nie boi się trudnych wyzwań, a słowo „niemożliwe” już dawno wykreśliła z swojego słownika. Marzy o wyprawie do Indii.


sommerKarolina – samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Kreatywna, ma milion pomysłów na minutę. Łączy swoje pasje, fotografię i hokej, pracując dla portalu hokejowego. Nie wie czego chce, ale chce tego bardzo.


martynaMartyna – szczera, spontaniczna, uważa, że najlepsze pomysły powstają w grupie. W życiu szuka ciągle nowych doznań. Zawsze z wrodzonym uporem dąży do celu. Lubi dobre kino, od filmów niemych po współczesne science fiction.