Kulturalny Rozkład Jazdy (13-26.07)

Lipcowy Kulturalny Rozkład Jazdy jest przepełniony po brzegi KULTuralnymi wydarzeniami, a wakacje to idealny czas aby korzystać i poznawać KULTURĘ! Nie czekaj tylko sprawdź sam lipcowe KULTuralne nowości od #KultKato !

 

 

Czwartek, 13.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

TEATR

  • 19.00 – PARAPETÓWKA, Teatr Żelazny, ul. Armii Krajowej 40, Katowice

 

Piątek, 14.07

SZTUKA

 

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

MUZYKA

  • 20.00 – Nigel Kennedy, Sala koncertowa, NOSPR, plac Wojciecha Kilara 1, Katowice

KINO

  • 20.30- Czym chata bogata , komedia, reż. Philippe de Chauveron Francja, Belgia (2017), 93 min., Kino ŚWIATOWID, 3 Maja 7, Katowice.

 

Sobota, 15.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

 

TEATR

  • 21.00 – Kopidoł, Teatr Naumiony, Ornontowice (impreza gościnna), XIX LETNI OGRÓD TEATRALNY, Teatr KOREZ, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice

 

Niedziela, 16.07

SZTUKA

 

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

 

MUZYKA

  •        17.00 – Jazz na dwa fortepiany, Sala kameralna Filharmonii Śląskiej, Sokolska 2, Katowice

 

Poniedziałek, 17.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

 

Wtorek, 18.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

 

Środa, 19.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

 

Czwartek, 20.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

Piątek, 21.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

 

Sobota, 22.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

TEATR

  •         21.00 – Sąsiedzi, Teatr Ludowy, Kraków(impreza gościnna), XIX LETNI OGRÓD TEATRALNY, Teatr KOREZ, pl. Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Niedziela, 23.07

SZTUKA

  •        WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  •        WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  •        WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

Poniedziałek, 24.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

 

Wtorek, 25.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Wyobrażenie, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 14, ul. Piastów 20, Katowice
  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

 

Środa, 26.07

SZTUKA

  • WYSTAWA – Akcent na sztukę, Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach, Filia nr 32, ul. Grzyśki 13a, Katowice
  • WYSTAWA „MROKI PODŚWIADOMOŚCI. BEKSIŃSKI”, Muzeum Historii Katowic, ul. Ks.  J. Szafranka 9, Katowice

 

TEATR

  • 19.00 – SHIRLEY VALENTINE, Teatr Żelazny, ul. Armii Krajowej 40, Katowice