Joga „pod wieżą” Muzeum Śląskiego

Sylwetka wieży szybu „Warszawa” już niedługo będzie towarzyszyć miłośnikom ćwiczeń i relaksu na świeżym powietrzu. Od maja Muzeum Śląskie zaprasza na niedzielne zajęcia z jogi prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Wstęp wolny!

Przestrzeń parkowa Muzeum Śląskiego, w tle wieża widokowa i szklane bryły doświetlające wnętrze, fot. Witalis Szołtys (2)Ćwiczenia mają być okazją do uzyskania równowagi wewnętrznej i spokoju, ale także do poprawy sprawności i zdrowia. W zajęciach będą mogły uczestniczyć osoby już znające techniki ćwiczeń, jak i chcące rozpocząć przygodę z jogą. Zapraszamy rodziny, osoby młode oraz seniorów.

Spotkania będą odbywać się w każdą niedzielę, od maja do końca sierpnia, w godz. 10.00–11.30 na terenie parkowym w sąsiedztwie szybu wieży „Warszawa”. W razie niesprzyjającej pogody, zajęcia będą się odbywały na poziomie -4 budynku administracyjnego Muzeum. Chętnych prosimy o przyniesienie maty do jogi lub ręcznika oraz wygodnego stroju, umożliwiającego swobodne poruszanie się.

Pierwsze spotkanie:

1 maja / godz. 10.00-11.30
Muzeum Śląskie w Katowicach. ul. T. Dobrowolskiego 1, obok wieży szybu „Warszawa”.