Kulturalny Rozkład Jazdy (6 -12.03)

Zapraszamy na kolejny Kulturalny Rozkład Jazdy! Znajdziecie nim mnóstwo ciekawych propozycji i na pewno znajdziecie coś dla siebie!

KULTURALNY

Środa, 6 kwietnia

TEATR
10:00 – E.E. Schmitt „Oskar i Pani Róża”, Teatr Śląski (Rynek 10)
18:00 – „Cztery pory roku”, Old Timers Garage (Gen. Jankego 132)
19:00 – St. Wyspiański „Wesele”, Teatr Śląski (Rynek 10)

SZTUKA
11:00 – Wernisaż „Czego szuka sztuka, czego ja w sztuce szukam?”, Biblioteka Śląska (Plac Rady Europy 1)

FILM
19:00 – KOK: „Dziewczyna z portretu”, Kinoteatr Rialto (Św. Jana 24)

MUZYKA
19:30 – Środa młodych: koncert studentów AM w Krakowie, NOSPR (pl. W. Kilara 1)

Czwartek, 7 kwietnia

TEATR
10:00  – E.E. Schmitt „Oskar i Pani Róża”, Teatr Śląski (Rynek 10)
19:00 – Program emocjonalny, Teatr Korez (Pl. Sejmu Śląskiego 2)

LITERATURA
17:00 – Spotkanie z Marcinem Kikiem, Bookszpan! (3-go Maja 22)

SZTUKA
18:00 – Oprowadzanie kuratorskie po wystawie KINEMATO(GRAF), Kino Kosmos (Sokolska 66)

FILM
19:00 – KOK: „Dziewczyna z portretu”, Kinoteatr Rialto (Św. Jana 24)

Piątek, 8 kwietnia

TEATR
19:00 – M. Szejnert / K. Kopka „Czarny ogród”, Teatr Śląski (Rynek 10)
19:00 – B. Bułka „Poczekalnia”, Teatr Korez (Pl. Sejmu Śląskiego 2)

SZTUKA
10:00 – Wystawa „Pomarańczarka – kopia czy replika?”, Muzeum Śląskie (T. Dobrowolskiego 1)
18:00 – Wernisaż wystawy „Topografia wolności”, Galeria Szyb Wilson (Oswobodzenia 1)

MUZYKA
19:30 – NOSPR: Stanisław Skowaczewski, NOSPR (pl. Wojciecha Kilara 1)

Sobota, 9 kwietnia

TEATR
16:00 – A. Czechow „Niedźwiedź / Oświadczyny”, Teatr Korez (pl. Sejmu Śląskiego 2)
19:00 – M. Szejnert / K. Kopka „Czarny ogród”, Teatr Śląski (Rynek 10)
19:00 – A. Czechow „Niedźwiedź / Oświadczyny”, Teatr Korez (pl. Sejmu Śląskiego 2)

LITERATURA
10:00 – Wiosenna wymiana książkowa, Bookszpan! (3-go Maja 22)

SZTUKA
16:00 – W poszukiwaniu utraconych dzieł, Muzeum Śląskie (T. Dobrowolskiego 1)

MUZYKA
19:30 – Recitale mistrzowskie: Elżbieta Stefańska, NOSPR (pl. Wojciecha Kilara 1)

Niedziela, 10 kwietnia

TEATR
17:00 – M. Szejnert / K. Kopka „Czarny ogród”, Teatr Śląski (Rynek 10)
17:00 – Balet: Transmisje z Teatru Bolszoj: Don Kichot, Kinoteatr Rialto (Św. Jana 24)
19:00 – Cholonek wg. Janosha, Teatr Korez (pl. Sejmu Śląskiego 2)
20:00 – Spektakl „Pewniak”, Old Timers Garage (gen. Jankego 132)

MUZYKA
18:00 – Filharmonia narodowa: Jacek Kasprzyk, NOSPR (pl. Wojciecha Kilara 1)

Poniedziałek, 11 kwietnia

TEATR
19:00 – Cholonek wg. Janosha, Teatr Korez (pl. Sejmu Śląskiego 2)

LITERATURA
17:00 – „Zapomniany zakątek Indii”, Biblioteka Śląska (Plac Rady Europy 1)

MUZYKA
19:30 – Koncert muzyki flamenco: zespół COCOTIER, Kino Światowid (3-go Maja 7)

Wtorek, 12 kwietnia

TEATR
14:30 – Studium wiedzy o teatrze, Teatr Śląski (Teatralna 2a)
19:00 – „Skazany na bluesa”, Teatr Śląski (Rynek 10)

LITERATURA
17:00 – „Islandia jest 10/10”, Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 27 (Szarych Szeregów 62)

MUZYKA
19:30 – Wtorkowy Klub Jazzowy: Wojciech Karolak Quartet, NOSPR (pl. Wojciecha Kilara 1)