Kobieta-petarda. DJ Wika w katowickim Empiku

„To jest potęga” – mówi o niej Sylwia Chutnik. Wirginia Szmyt, najstarsza didżejka w Polsce, w szczerej rozmowie z Jakubem Jabłonką i Pawłem Łęczukiem opowiada o swoich trudnych życiowych wyborach. „DJ Wika. Jest moc!” (wyd. Burda Książki) to książka, która wzrusza i daje prawdziwego kopa do życia wszystkim pokoleniom. Spotkanie z autorami i ich bohaterką odbędzie się 12 lutego w katowickim salonie Empik Silesia.

DJ Wika

Ma 77 lat, ale pogody ducha i werwy pozazdrościć mogłaby jej niejedna dwudziestolatka – może dlatego tak bardzo lubią ją młodzi ludzie? Przed laty pedagog w ośrodkach dla trudnej młodzieży. Żona dyplomaty, z którym pięć lat spędziła na placówce w Szwajcarii. Działaczka społeczna zaangażowana w sprawy seniorów. Teraz DJ Wika inspiruje i łamie stereotypy. Jej dyskoteki, dancingi i imprezy taneczne łączą pokolenia w całej Polsce.

Efektem rozmowy, którą przeprowadzili Jakub Jabłonka i Paweł Łęczuk jest zaskakująca biografia niezwykłej kobiety i artystki. Biografia, która pokazuje, jak wykorzystać życie co do sekundy. Opowiada o wielkiej miłości, którą dane jej było przeżyć, o swojej pasji, jaką jest pomaganie innym, oraz o tym, jak pięknie się starzeć, nie oglądając się za siebie.

 

12 lutego, godz. 18:00
Empik Silesia
Katowice, ul. Chorzowska 107

Serdecznie zapraszamy!